„Primera“ lyga: puikus L.Messi įvartis ir pergalingą vasarį vainikavusi „Barcelona“

Sekmadienį vykusiose „Primera“ lygos rungtynėse pergalingą vasario kampaniją sėkmingai užbaigė „Barcelona“. Luiso Enriques auklėtiniai namuose 2:1 įveikė „Sevilla“, o Lionelis Messi dar kartą išdarinėjo stebuklus.
„Barcelona“ futbolininkai
„Barcelona“ futbolininkai / „Scanpix“ nuotr.

Pergalė vainikavo sėkmingą „Barcelona“ vasario mėnesį. Paskutinį kartą katalonai taškus barstė tik sausio 9 d.

Pirmuoju rungtynių įvarčiu džiaugėsi „Sevilla“. 20-ą minutę po tikslaus Benoit Tremoulinaso perdavimo tiksliu smūgiu pasižymėjo 26-erių saugas Vitolo.

Tačiau jau netrukus, 31-ą minutę, nuostabiu baudos smūgiu L.Messi išlygino rezultatą.

Nors antrajame kėlinyje „Barcelona“ be perstojo grasino Sergio Rico Gonzalezo vartams, vienintelį įvartį pelnė Pique. Po Luiso Suarezo perdavimo gynėjui teliko tinkamai pakišti koją.

Svarbią pergalę iškovojusi „Barcelona“ toliau puikuojasi „Primera“ lygos viršūnėje. Antrą vietą užimančius Madrido „Atletico“ futbolininkus katalonai lenkia 8 taškų skirtumu, o amžinąjį priešą Madrido „Real“ – net 12 taškų.