Principinė „Sūduvos“ ir „Atlanto“ dvikova vėl baigėsi lygiosiomis

Gilioje duobėje šiuo metu esančiam Klaipėdos „Atlantui“ išvykoje nepavyko įveikti marijampoliečių. Komandos vėl sužaidė 1:1 (1:0) ir pasidalino po tašką. Panašu, kad lygiosios šių ekipų dvikovose jau tampa tradicija.
Rungtynių akimirka / Valdo Knyzelio nuotr.

Pirmoji standartinė situacija prie klaipėdiečių vartų – Andro Švrljuga neužtikrintai smūgiavo vartų link. 12ąją minutę pavojinga marijampoliečių ataka baigėsi Marijano Altiparmakovskio klaida. Netrukus baudos smūgį užsitarnavo „Atlantas“. Vos kamuolį atgavę aikštės šeimininkai vėl brandino įvartį, tačiau prie pat vartų su juo atsidūręs Dominykas Galkevičius smūgiavo pro šalį.

Puikios progos po A.Švrljugos perdavimo ir vėl neišnaudojo M.Altiparmakovskis. Po akimirkos tam pačiam kolegai kamuolį perdavė Robertas Vėževičius, kroatas atsidūrė atakos smaigalyje, tačiau „Atlanto“ vartų sargas sureagavo tinkamai.

26ąją įtampą prie „Sūduvos“ vartų sukėlė Jurijus Vereščiakas. Ukrainietis pavojingai smūgiavo į vartų plotą, tačiau laiku ir vietoje atsidūręs A.Švrljuga išgelbėjo savo komandą.

Netrukus veiksmo padaugėjo šeimininkų aikštės pusėje, tačiau įvarčiu nei viena greita ataka nesibaigė. Prieš pat pertrauką puikios progos neišnaudojo Karolis Laukžemis. Pirmasis kėlinys baigėsi 0:0.

Į aikštę abi komandos grįžo beveik tokių pat sudėčių: tik „Sūduvos“ gretose vietoje D.Galkevičiaus išvydome Giedrių Matulevičių. Vos prasidėjus antram kėliniui geltona kortele nubaustas buvo Markas Beneta.

49ąją minutę M.Altiparmakovskis eilinį kartą bandė nuginkluoti Deividą Mikelionį, tačiau klaipėdiečių vartų sargas ramiai susitvarkė su kilusiu pavojumi.

Netrukus „Sūduvai“ pavyko pralaužti ledus: po rezultatyvaus Vaido Slavicko perdavimo į priekį savo komandą išvedė Paulius Janušauskas.

Sužaidus valandą, aikštės viduryje nukentėjo M.Beneta, tačiau apsieita be geltonų kortelių.

Valdo Knyzelio nuotr./Rungtynių akimirka

Antrasis keitimas šeimininkų komandoje: 64ąją minutę Marius Činikas pakeitė V.Slavicką. Tuoj padirbėti priverstas buvo D.Mikelionis, kai į vartų plotą smūgiavo M.Altiparmakovskis. Po akimirkos sumaištis baudos aikštelėje. P.Janušauskas bandė mušti dublį, tačiau J.Vereščiakas išgelbėjo savo komandą.

Pasipylė kampiniai prie „Atlanto“ vartų, tačiau D. Mikelionis su visais jais puikiai susitvarkė. Po grubios Radanfaho Abu Bakro klaidos 72ąją rungtynių minutę rezultatą vienas prieš vartininką išėjęs išlygino J.Vereščiakas.

„Sūduvos“ ekipos strategas iškart atliko paskutinįjį keitimą: vietoje Ovidijaus Verbicko aikštėje pasirodė Ernestas Veliulis.

Rungtynėms artėjant prie pabaigos, šeimininkai dar bandė spausti nusivylusius klaipėdiečius į kampą, bet nieko pavojingo sukurti nepavyko. Per pridėtą laiką už kalbas ir grubius veiksmus geltona kortele nubaustas buvo A.Švrljuga. Šia gaida ir baigėsi drama Suvalkijoje.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas