Principiniame lentelės kaimynų iš Neapolio ir Milano mače – lygiosios

Italijos „Serie A“ čempionate sekmadienį visų akys buvo nukreiptos į Neapolį, kur vietos „Napoli“ priėmė „Milan“ futbolininkus. Lentelės kaimynų akistata baigėsi taikiai 2:2..
Zlatanas Ibrahimovičius ir Mario Rui
Zlatanas Ibrahimovičius ir Mario Rui / „Scanpix“ nuotr.

20-ąją minutę Theo Fernandezas išvedė svečius į priekį, tačiau pagrindo džiūgauti Milano futbolininkai turėjo tik iki 34-osios minutės, kai pasižymėjo Giovanni Di Lorenzo.

60-ąją minutę Drieso Mertenso įmuštas įvartis išvedė jau šeimininkus į priekį, bet po 13 minučių Franckas Kessie realizavo baudinį ir komandos tenkinosi lygiosiomis.

„Napoli“ lieka šeštoje pozicijoje ir laipteliu žemiau esančius Milano futbolininkus toliau lenkia 2 taškais.