R.Lukaku dviem įvarčiais pritildė J.Mourinho kritikus, „Tottenham“ patyrė nesėkmę

„Raudonieji velniai“ bent trumpam nutildys Jose Mourinho kritikus. Anglijos „Premier“ lygoje „Manchester United“ dviejų Romelu Lukaku įvarčių dėka 2:0 palaužė namuose žaidusią „Burnley“ vienuolikę.
„Manchester United“ futbolininkai švenčia įvartį
„Manchester United“ futbolininkai švenčia įvartį / „Scanpix“ nuotr.

R.Lukaku pasižymėjo 27-ą ir 44-ą minutėmis.

Paulis Pogba antrajame kėlinyje galėjo padidinti persvarą, bet nerealizavo 11 metrų baudinio.

Puikiai šiame epizode sužaidė „Burnley“ vartus gynęs Joe Hartas.

Netrukus po nerealizuoto baudinio kilo masinis susistumdymas, kainavęs svečiams vieną žaidėją.

Marcusas Rashfordas nesuvaldė emocijų, kai grubiai prieš jį sužaidė Philas Bardsley. Šokęs ant kojų „United“ talentas įrėmė galvą į varžovo galvą, ir už tai buvo pašalintas iš aikštės.

Tai pirmoji M.Rashfordo raudona kortelė karjeroje.

Šeštąjį tašką iškovoję „United“ futbolininkai pakilo į 10-ąją poziciją.

„Scanpix“ nuotr./Susistumdymas aikštėje

Kitose rungtynėse persvaros neišsaugojo ir pirmą sezono pralaimėjimą patyrė „Tottenham“, išvykoje 1:2 nusileidęs „Watford“ vienuolikei.

„Tottenham“ pirmavo po to, kai 53-ią minutę Abdoulaye Doucoure nukreipė kamuolį į savus vartus, tačiau „Watford“ svarstykles savo pusėn persvėrė vos per 7 minutes.

69-ą minutę pasižymėjo Troy'us Deeney, 76-ą – Craigas Cathcartas. Abu įvarčiai pelnyti smūgiais galva.

„Watford“ laimėjo visas ketverias sezono starto rungtynes ir kartu su „Liverpool“ bei „Chelsea“ su 12 taškų lieka turnyrinės lentelės viršuje.