Radamelio Falcao įvartis iš „Arsenal“ atėmė draugiško turnyro trofėjų

Londone surengtame „Emirates“ draugiškame futbolo turnyre triumfavo „Valencia“ ekipa. Tai paaiškėjo po to, kai „Monaco“ 1:0 nugalėjo šeimininkus, „Arsenal“ futbolininkus.
Radamelis Falcao
Radamelis Falcao / „Scanpix“ nuotr.

Vienintelį susitikimo įvartį 36-ąją minutę galva įmušė Radamelis Falcao. Antrajame kėlinyje, 80-ąją minutę, „Arsenal“ futbolininkai gana pagrįstai reikalavo 11 metrų baudinio, kai vartininkas Danijelius Subasičius baudos aikštelėje neleistinai stabdė „Arsenal“ ataką, tačiau šeimininkai gavo tik baudos smūgį, o vartininkui buvo parodyta geltona kortelė,

„Valencia“ klubas rezultatu 3:1 įveikė Lisabonos „Benficą“ ir surinkęs 9 taškus tapo turnyro nugalėtoju.

Šiame turnyre taškai skaičiuojami kiek kitaip nei įprastame formate. Už kiekvieną įvartį komanda gauna po papildomą tašką.

Nugalėtojams įvarčius įmušė Pablo Piatti, Jose Gaya bei Andresas Guardado, „Benfica“ gretose pasižymėjo Derley.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas