„Real“ ir „Barcelona“ ir toliau link titulo žengia koja kojon

Madrido „Real“ ir „Barcelona“ koja kojon lenktynės dėl Ispanijos čempionų titulo tęsiasi. Sekmadienį abi komandos iškovojo pergales identiškais rezultatais – 4:1.
Jamesas Rodriguezas ir Cristiano Ronaldo
Jamesas Rodriguezas ir Cristiano Ronaldo / „Scanpix“ nuotr.

„Barcelona“ tokiu rezultatu išvykoje įveikė „Las Palmas“ vienuolikę, „Real“ namuose 4:1 parklupdė „Sevilla“.

Cristiano Ronaldo pasižymėjo dviem įvarčiais, Lionelis Messi asmeninės statistikos šįkart nepapildė nei įvarčiais, nei rezultatyviais perdavimais. Sublizgėjo „hat-trick‘ą“ atlikęs Neymaras.

Abi komandos yra surinkusios po 87 taškus, tik „Real“ liko sužaisti ne vienerias, o dvejas rungtynes.

Visos trys dėl vietos kito sezono Europos lygoje kovojančios komandos – „Villarreal“ (64 taškai), „Real Sociedad“ (63) ir „Athletic Bilbao“ (63) – sužaidė lygiosiomis ir nepasinaudojo proga atitrūkti nuo pagrindinių varžovų.

„Real Madrid“ – „Sevilla“ 4:1
10' [1-0] Nacho
23' [2-0] C.Ronaldo
49' [2-1] S.Jovetičius
78' [3-1] C. Ronaldo
83' [4-1] T.Kroosas

„Las Palmas“ – „Barcelona“ 1:4
25' [0-1] Neymaras
27' [0-2] L.Suarezas
63' [1-2] L.Bigas
67' [1-3] Neymaras
71' [1-4] Neymaras

„Real Betis“ – „Atletico“ 1:1
57' [1-0] D.Ceballosas
66' [1-1] S.Savičius

„Alaves“ – „Celta“ 3:1
5' [1-0] M.Garcia
18' [2-0] Z.Feddal
37' [3-0] Deyversonas
78' [3-1] I.Aspas (11 m)

„Athletic Bilbao“ – „Leganes“ 1:1
14' [1-0] A.Adurizas
61' [1-1] A.Szymanowski

„Eibar“ – „Gijon“ 0:1
32' [0-1] Burgui

„Real Sociedad“ – „Malaga“ 2:2
31' [1-0] X.Prieto (11 m)
45' [1-1] L.Hernandezas
76' [1-2] Recio
86' [2-2] B.Jonas

„Villarreal“ – „Deportivo“ 0:0