„Riteriai atkuto: iš Žemaitijos – su įtikinama pergale

Nesunkią pergalę penktadienio vakarą A lygoje iškovojo sunkiai pirmenybes pradėjęs Vilniaus „Riterių“ klubas. 8-ojo turo rungtynėse sostinės klubas 4:1 svečiuose pranoko čempionato debiutantą Telšių „Džiugą“.
Valdemaras Borovskis
Valdemaras Borovskis / nuotr. fkriteriai.lt

Vilniečiams tai buvo antra pergalė šį sezoną.

12-ąją minutę po pakelto kampinio kamuolys baudos aikštelėje atšoko Valentinui Jeriomenkai, kuris šį netrukus nukreipė į vartus.

Vos prasidėjus antram kėliniui į šeimininkų vartus krito antrasis įvartis – pasižymėjo Valdemaras Borovskis.

50-ąją minutę „Riterių“ veteranas pelnė ir antrą savo įvartį, o dar po dviejų minučių Mindaugas Grigaravičius pradėjo šeimininkų triuškinimą.

Telšiškiai paguodos įvartį pelnė 63-ąją minutę, kai taikliu tolimu šūviu pasižymėjo Andrius Lispkis.

Po pergalės „Riteriai“ turi 7 taškus ir pakilo į šeštą poziciją. Telšių klubas turi tašku daugiau ir žengia penktas.