Ir vasarą naujienų netrūksta. 3 mėn. prenumerata vos už 1,49 Eur!

„Riteriai“ darosi nesulaikomi – laimėjo Gargžduose ir vejasi lyderius

Sunkiai įsivažiavę Vilniaus „Riteriai“ įgavo pagreitį. Sostinės klubas A lygos rungtynėse Gargžduose 2:0 įveikė „Bangą“ ir laimėjo jau ketvirtą kartą per pastarąsias penkerias rungtynes.
Vilniaus „Riteriai“ – Alytaus „Dainava“
Vilniaus „Riteriai“ – Alytaus „Dainava“ / Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr.

„Riteriai“ į priekį išsiveržė 39-ąją minutę, kai kamuolys baudos aikštelėje dėkingai atšoko Marko Pavlovskiui, kuris nukreipė jį į vartus.

„Banga“ atsitiesti po gauto smūgio taip ir nesugebėjo, o „Riteriai“ pergalę įtvirtino pačioje rungtynių pabaigoje.

85-ąją minutę Angelis Lezama gražiu smūgiu „pramušė“ gargždiškių vartininką Igną Driomovą ir pelnė antrąjį savo komandos įvartį.

Per pastarąsias penkerias rungtynes tik kartą nelaimėję (praėjusiame ture „Riteriai“ sužaidė lygiosiomis su Vilniaus „Žalgiriu“) vilniečiai su 14 taškų beveik prisivijo A lygos lyderių ketvertą. Nuo sostinės „Žalgirio“ juos dabar skiria tik taškas. Tiesa, Vladimiro Čeburino treniruojama komanda yra sužaidusi vieneriomis rungtynėmis mažiau.

„Banga“ su 9 taškais A lygoje lieka septintoje vietoje.

Standings provided by SofaScore LiveScore

„Playtime 2024“ – jau rugsėjį Kauną sudrebins didžiausias Lietuvoje kompiuterinių žaidimų festivalis
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną