Ir vasarą naujienų netrūksta. 3 mėn. prenumerata vos už 1,49 Eur!

Robertas Lewandowskis debiutinėse rungtynės „Bayern“ klube įmušė įvartį

Dortmundo „Borussia“ komandą vasaros pradžioje palikęs ir į Miuncheno „Bayern“ persikėlęs lenkas Robertas Lewandowskis jau pirmose rungtynėse bavarų gretose pasižymėjo įvarčiu.
Robertas Lewandowskis
Robertas Lewandowskis / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pirmose „Bayern“ kontrolinėse rungtynėse su trečios Vokietijos lygos „MSV Duisburg“ ekipa komandos išsiskyrė taikiai 1:1.

Būtent R.Lewandowskio įvartis 62 minutę išvedė į priekį svečiuose žaidusį „Bayern“, tačiau vos po 7 minučių Fabianas Schnellhardtas rezultatą išlygino.

Bavarų gretose nebuvo daugelio pagrindinės sudėties žaidėjų – visi Pasaulio futbolo čempionate dalyvavę futbolininkai dar ilsisi.

Po daugiau nei metų pertraukos traumas išsigydęs „Bayern“ gynėjas Holgeris Badstuberis žaidė 85 minutes.

Artimiausias kontrolines rungtynes „Bayern“ žais rugpjūčio 1 dieną su „Guadalajara“ klubu JAV.

Energetikos ekspertas: elektros sistema be smegenų – tarsi primityvus organizmas, nesiorientuojantis aplinkoje
„Playtime 2024“ – jau rugsėjį Kauną sudrebins didžiausias Lietuvoje kompiuterinių žaidimų festivalis
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?