Šanso sulaukęs Gvidas Gineitis prisidėjo prie lygiųjų

Gvidas Gineitis sulaukė dar vieno šanso Italijos „Serie A“ pirmenybėse.

19 metų lietuvis žengė į aikštę sužaidus kiek ilgiau nei pusvalandį, o jo atstovaujamas „Torino“ klubas išvykoje 1:1 sužaidė su „Monza“.

G.Gineitis 34-ąją minutę pakeitė susižeidusį lenką Karolį Linetty ir stojo į aikštės vidurį.

67-ąją minutę jis buvo nubaustas geltona kortele, bet žaidė iki rungtynių pabaigos. Mažeikiškis atliko 25 sėkmingus perdavimus, tai darydamas 86 proc. tikslumu.

„Torino“ pirmavo po 55-ąją minutę Ivano Iličiaus pelnyto įvarčio, bet Andrea Colpani 65-ąją minutę rezultatą išlygino.

Lietuvio atstovaujama Turino ekipa su 16 taškų dabar užima vienuoliktą vietą.

Į pirmąją pakilo kita Turino komanda – „Juventus“. Ji namuose 2:1 įveikė „Cagliari“. Po įvartį „Senajai senjorai“ įmušė Gleisonas Bremeris (60 min.) ir Daniele Rugani (70 min.), o Kaljario ekipoje pasižymėjo Alberto Dossena (75 min.).

Trečioje vietoje liko „AC Milan“, išvykoje iššvaistęs dviejų įvarčių pranašumą ir 2:2 sužaidęs su „Lecce“.

Olivier Giroud (28 min.) ir Tijjani Reijndersas (35 min.) buvo suteikę madų sostinės komandai pranašumą, bet jį panaikino Nicola Sansone (66 min.) ir Lameckas Banda (70 min.).

„AC Milan“ rungtynes dar apkartino ir per pridėtą laiką O.Giroud gauta raudona kortelė.