Savas žaidimo taisykles primetęs „Real Sociedad“ nutraukė „Barcelona“ pergalių seriją

„Barcelona“ futbolininkai trečiadienį vyksiantį „El Clasico“ susitikimą su Madrido „Real“ pasitiks prastesnių nuotaikų, nei galėjo tikėtis. Katalonai išvykoje tik lygiosiomis 2:2 sužaidė su San Sebastijano „Real Sociedad“, o taip nutrūko „Barcos“ keturių iš eilės pergalių serija.

Šeimininkai į priekį išsiveržė dar 12-ąją minutę, kai po Sergio Busquetso pražangos baudos aikštelėje baudinį realizavo Mikelis Oyarzabalis.

„Barca“ sugebėjo persverti rezultatą – dar 38-ąją minutę greitoje atakoje pasižymėjo kamuolį per vartininką perkėlęs Antoine'as Griezmannas, o 49-ąją minutę po Lionelio Messi perdavimo pasižymėjo ir Luisas Suarezas.

Visgi šeimininkai nepasimetė. 62-ąją minutę po to, kai Marcas-Andre ter Stegenas nesugebėjo sėkmingai išmušti kamuolio po perdavimo, šis atšoko tiesiai po kojomis Alexanderiui Isakui, kuris išlygino rezultatą – 2:2.

Per likusį laiką abi komandos turėjo ne vieną progą išplėšti pergalę, bet įvarčių daugiau nebuvo ir rungtynės baigėsi taikiai.

Baskų krašto komanda šiame susitikime primetė varžovams savo žaidimo taisykles – jie daugiau laiko (53 proc.) kontroliavo kamuolį ir atliko dvigubai daugiau smūgių link vartų (19-9).

35 taškus surinkusi „Barca“ išsaugojo pirmąją vietą turnyre, bet Madrido „Real“ katalonus galės aplenkti jau rytoj.

„Real Sociedad“ su 28 taškais rikiuojasi ketvirtoje vietoje.