Sensacija FA taurėje – „Liverpool“ neįveikė trečio diviziono ekipos

Anglijos futbolo asociacijos (FA) taurės turnyre sekmadienį sužaistos trejos ketvirtojo etapo dvikovos. Didelė sensacija užfiksuota kukliame Vakarų Anglijos Šrousberio miestelyje, kur trečiajame divizione žaidžiantis vietos „Shrewsbury Town“ sugebėjo atsilaikyti prieš visus šiemet nuo savo kelio šluojantį „Liverpool“.
Jurgenas Kloppas
Jurgenas Kloppas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Jurgenas Kloppas taurės turnyro rungtynėse, kaip įprasta, į aikštę leido atsarginę sudėtį ir po aštuoniolikmečio Curtiso Joneso įvarčio pirmavo.

Kai antro kėlinio pradžioje Donaldas Love'as įsimušė į savus vartus, atrodė, kad dviejų įvarčių persvarą įgijusi Mersisaido komanda nesunkiai keliaus į kitą etapą.

Visgi taip neįvyko. Jasonas Cummingsas 65 ir 75 minutėmis pelnė du įvarčius ir pakvipo sensacija.

Nors dvikovos pabaigoje J.Kloppas į aikštę metė „sunkiasvorius“ Roberto Firmino ir Mohamedą Salahą, trečio diviziono ekipa sensacingai atsilaikė – 2:2.

Atsakomasis mačas dabar bus žaidžiamas garsiajame „Anfield“ stadione.

Tuo tarpu Mančesterio ekipos problemų neturėjo ir tiesiausiu keliu žengė į aštuntfinalį.

„Manchester City“ 4:0 namuose sutriuškino Lonono „Fulham“, o „Manchester United“ net 6:0 svečiuose nepasigailėjo „Tranmere“ ekipos.

Vasarinių padangų sezonas: kur rasti geriausią kainos ir kokybės santykį?
Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai