Sensacija Ispanijoje: septynių įvarčių trilerį pralaimėjęs „Real“ iškrito iš Karaliaus taurės

Puikiai pastaruoju metu atrodžiusi Madrido „Real“ komanda nebetęs kovos dėl Ispanijos Karaliaus taurės. „Karališkasis“ klubas turnyro ketvirtfinalyje namie 3:4 nusileido San Sebastijano „Real Sociedad“ klubui.
Sergio Ramosas
Sergio Ramosas / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Madrido Real CF

„Real“ visuose turnyruose buvo nepralaimėjusi net 22 rungtynių iš eilės – paskutinį sykį nesėkmės kartėlį Zinedine'o Zidane'o auklėtiniai patyrė dar spalio 19-ąją.

Karaliams jau pirmajame kėlinyje teko vytis varžovus, kai šeimininkų vartininką 22-ąją minutę nuginklavo norvegas Martinas Odegaardas.

Antrojo kėlinio pradžia baskų krašto komandai buvo tiesiog fantastiška – Alexanderis Isakas iš pradžių kaire, o po to – ir dešine koja smeigė du įvarčius per dvi minutes (54 ir 56 min.) ir „Real Sociedad“ jau triuškino rungtynių favoritus 3:0.

Marcelo vos po kelių akimirkų (59 min.) sušvelnino skirtumą, bet Mikelis Merino po to paties A.Isako perdavimo 69-ąją minutę vėl atstatė trijų įvarčių skirtumą – 4:1.

Vis dėlto „Real“ dar sugebėjo padeginti varžovų sirgalių nervus. Rodrygo 81-ąją, o Nacho 90+3 minutę pelnė įvarčius, o Andoni Gorosabelis už antrąją geltoną kortelę buvo pašalintas iš aikštės.

Tačiau „Real“ futbolininkai nepasinaudojo atsiradusiu mažu šansu ir buvo priversti aikštę palikti nuleidę galvas.

„Real Sociedad“ tapo trečiuoju į pusfinalį patekusiu klubu – tą taip pat padarė „Mirandes“ ir „Granada“ komandos.

Ketvirtajame ketvirtfinalyje žaidžia „Barcelona“ ir Bilbao „Athletic“.