Sensacija Tautų lygoje: Vokietija tokios gėdos nebuvo patyrusi nuo 1931-ųjų

Ispanijos rinktinė UEFA Tautų lygoje tėškė seniai neregėtą antausį Vokietijos komandai – Luiso Enrique auklėtiniai pažemino varžovus net 6:0.
Ispanija – Vokietija
Ispanija – Vokietija / AFP/„Scanpix“ nuotr.

A divizionas

4 grupė

Ispanija – Vokietija 6:0

Niekas nesitikėjo, kad šis mačas galėtų pakrypti taip beprotiškai.

Alvaro Morata išvedė ispanus į priekį 17-ąją minutę, o Ferranas Torresas 33-ąją minutę skirtumą padvigubino.

Prieš pertrauką į vokiečių vartus buvo įkalta ir trečia vinis – Rodri pasižymėjo 38-ąją minutę.

F.Torresas nenukėlė kojos nuo akceleratoriaus – mušė dar du įvarčius 55-ąją ir 71-ąją minutėmis, o tašką įvarčių vakarėlyje padėjo Mikelis Oyarzabalas, pasiuntęs kamuolį į tinklą 89-ąją minutę.

Tai – skaudžiausias Vokietijos rinktinės pralaimėjimas nuo 1931-ųjų.

Kitos šios grupės rungtynės tarp Šveicarijos ir Ukrainos buvo nukeltos.

Kroatija – Portugalija 2:3

Mateo Kovačičius išvedė kroatus į priekį 29-ąją minutę, tačiau jau pačioje antrojo kėlinio pradžioje Marko Rogas gavo raudoną kortelę ir Kroatija liko mažumoje.

Tuo greitai pasinaudojo Rubenas Diasas, kuris 53-ąją minutę rezultatą išlygino, o jau 60-ąją minutę Joao Felixas portugalams pelnė ir antrąjį įvartį.

Vis dėlto net ir be vieno žaidėjo kroatai nesugriuvo – M.Kovačičius 65-ąją minutę vėl atstatė pusiausvyrą.

Pergalę Portugalijos nacionalinei komandai išplėšė jau per teisėjo pridėtą laiką pasižymėjęs Rubenas Diasas.

Prancūzija – Švedija 4:2

Švedai po Viktoro Claessono įvarčio 5-ąją minutę buvo kiek netikėtai išsiveržę į priekį, bet jau 16-ąją minutę rezultatą lygino Olivieris Giroud.

Vėliau Benjamino Pavardo (36 min.) ir O.Giroud (59 min.) įvarčiai sukrovė patogią persvarą šeimininkams, bet Robinas Quaisonas 88-ąją minutę intrigą atgaivino.

Tašką padėjo penktąją pridėto laiko minutę mušęs Kingsley Comanas.