Karštas vasaros pasiūlymas! Prenumerata visai vasarai tik - 1,49 Eur.

„Serie A“ – čempionų pergalė, „Juve“ šuolis į antrą vietą ir ant suolo likęs lietuvis

Italijos futbolo lygos rungtynėse sekmadienį „Napoli“ iškovojo pirmąją pergalę nuo tada, kai užsitikrino „Serie A“ čempionų titulą.
Victoras Osimhenas švenčia su „Napoli“ komanda.
Victoras Osimhenas švenčia su „Napoli“ komanda. / „Scanpix“ nuotr.

Sekmadienį Victoras Osimhenas nerealizavo vieno 11 metrų baudinio, bet įmušė kitą per rungtynes namie, kur „Napoli“ 1:0 įveikė Florencijos „Fiorentina“ ekipą.

74-ą minutę baudinys buvo skirtas dėl Nicolo Gonzalezo pražangos prieš kartvelą Chvičą Kvaraccheliją.

Prieš tai „Fiorentina“ vartininkas atlaikė V.Osimheno smūgį nuo 11 m žymės 48 minutę.

Praėjusį sekmadienį pirmąjį čempionų titulą per 33 metus šventęs Neapolio klubas turi 83 taškus.

Į antrą vietą pakilo Turino „Juventus“ klubas (66), sekmadienį išvykoje 2:0 įveikęs Bergamo „Atalanta“ (58), kuri lieka šešta.

Trečiosiose sekmadienio rungtynėse „Torino“ (46) namie sužaidė 1:1 su lentelės kaimyne „Monza“ (46).

Dešimtą vietą užimantis „Torino“ klubas mačui buvo registravęs Lietuvos rinktinės 18-metį saugą Gvidą Gineitį, bet jis liko ant atsarginių suolo.

Leiskite sau pasijusti geriau
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Energetikos ekspertas: elektros sistema be smegenų – tarsi primityvus organizmas, nesiorientuojantis aplinkoje
Užsisakykite
15min naujienlaiškius