2013 10 27 /21:34

„Serie A“: „Napoli“, „Roma“ ir „Juventus“ pergalės bei Gonzalo Higuaino dublis

„Serie A“ pirmenybėse sekmadienį į kovą stojo 14 komandų. Nesunkiomis pergalėmis džiaugėsi vieni pirmenybių lyderių „Napoli“ ir „Juventus“ klubai. Pirmoje vietoje esanti „Roma“ tik minimaliu skirtumu įveikė „Udinese“ futbolininkus, o „Parma“ paskutinę minutę paskandino „Milan“.
Gonzalo Higuainas
Gonzalo Higuainas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Udinese“ – „Roma“ 0:1

Italijos čempiono lyderio „Roma“ klubo ir „Udinese“ ekipos susitikimo nugalėtojas paaiškėjo tik paskutinėmis mačo minutėmis. 80 minučių komandos niekaip negalėjo įveikti viena kitos gynybos. Tačiau 82-ąją minutę Michaelis Bradley vis dėlto pasiuntė kamuolį į priešininkų vartus ir šis tikslus smūgis atnešė Romos klubui pergalę

„Juventus“ – „Genoa“ 2:0

Didelių problemų neturėjo namuose žaidęs Turino „Juventus“ klubas. Lemiami mačo epizodai įvyko pirmame kėlinyje – Arturo Vidalis 23-ąją minutę nuginklavo varžovų vartininką nuo 11 metrų žymos, o 36 minutę Turino ekipos pranašumą padidino Carlosas Tevezas. Antrojoje rungtynių pusėje komandoms nepavyko surengti rezultatyvių atakų ir "Genoa" turėjo pripažinti priešininkų pergalę 0:2.

„Parma“ – „Milan“ 3:2

Nesėkmingai vakaras susiklostė Milano futbolininkams. Antausį jiems skėlė „Parma“ ekipa. Milano varžovai pirmąjį sėkmingą reidą jų vartų link surengė 10-ąją minutę – Marco Parolo. Nors jau išsiveržė į priekį, bet atsipalaiduoti „Parma“ futbolininkai neketino – prieš ilgąją pertrauką 45-ąją minutę Antonio Cassano pasiuntė dar vieną dovanėlę Milanui.

Po pertraukos aktyviau puolė ir pats „Milan“ klubas.61-ąją minutę pasižymėjo Alessandro Matri, o 63-ąją rezultatą išlygino Matias Silvestre. Milano klubą lygiosios veikiausiai būtų tenkinusios, tačiau toks rezultatas netiko „Parma“ ekipai. Marco Parolo paskutinę mačo minutę tiksliai pasiuntė kamuolį į priešininkų vartus ir padovanojo „Parma“ pergalę.

Parma ir Milan
„Parma“ – „Milan“

„Napoli“ – „Torino“ 2:0

Šeimininkai atakuoti pradėjo net neleidę svečiams apšilti kojų. Kuo greičiau išspręsti rungtynių baigtį norėjo Gonzalo Higuainas. Futbolininkas pasižymėjo 14-ąją ir 32-ąją minutėmis, abu įvarčiai buvo pelnyti nuo 11 metrų žymos.

Nors „Torino“ klubas antrajame kėlinyje bandė sušvelninti rungtynių rezultatą, tačiau „Napoli“ vartininkas žaidė užtikrintai ir paliko savo vartus „sausus“. „Torino“ klubui teko pripažinti varžovų pranašumą 0:2.