„Serie A“: „Napoli“ palaužė „Lazio“, „Milan“ patyrė dar vieną nesėkmę

Sekmadienį Italijos „Serie A“ pirmenybėse sužaisti aštuoni 19-ojo turo susitikimai. Romos „Lazio“ 0:1 nusileido „Napoli“ futbolininkams, o „Milan“ tokiu pačiu rezultatu pralaimėjo „Atalanta“ ekipai.
„Napoli“ futbolininkai
„Napoli“ futbolininkai / „Scanpix“ nuotr.

Pirmoji dvikova įvyko Romoje, kur vietos „Lazio“ susigrūmė su „Napoli“. Vienintelis 18-ąją minutę Gonzalo Higuaino įmuštas įvartis nulėmė Rafa Benitezo treniruojamos ekipos pergalę.

Iš nesėkmių liūno išsikapstyti nepajėgiantis „Milan“ namuose patyrė pralaimėjimą. 33-ąją minutę „Atalanta“ žaidėjas Germanas Denisas įmušė rungtynių baigtį nulėmusį įvartį.

Kitose rungtynėse pergales iškovojo „Torino“, „Sampdoria“ ir „Fiorentina“, o kiti susitikimai pasibaigė lygiosiomis.

Po pralaimėjimo „Milan“ nukrito į devintąją poziciją, o „Napoli“ išlieka trečioje vietoje.

Rezultatai:

„Lazio“ – „Napoli“ 0:1

18' [0 – 1] G.Higuainas

„Milan“ – „Atalanta“ 0:1

33' [0 – 1] G.Denisas

„Cesena“ – „Torino“ 2:3

20' [0 – 1] M.Benassi

22' [0 – 2] F.Quagliarella

43' [1 – 2] F.Brienza (11m. baudinys)

85' [2 – 2] F.Brieza (11m. baudinys)

87' [2 – 2] M.Lopezas

„Chievo“ – „Fiorentina“ 1:2

35' [0 – 1] G.Rodriguezas

72' [1 – 1] S.Pellissier

90' [1 – 2] K.Babacaras

„Genoa“ – „Sassuolo“ 3:3

19' [0 – 1] D.Berardi (11m. baudinys)

25' [1 – 1] I.Falque

50' [1 – 2] S.Missiroli

53' [2 – 2] I.Ferfatzidis

69' [2 – 3] D.Berardi

90' [3 – 3] I.Ferfatzidis (11m. baudinys)

„Parma“ – „Sampdoria“ 0:2

54' [0 – 1] G.Bergessio

70' [0 – 2] R.Soriano

„Undinese“ – „Cagliari“ 2:2

39' [0 – 1] P.Joao

55' [1 – 1] Allanas

56' [2 – 1] C.Thereau

90' [2 – 2] D.Avelaras (11m. baudinys)