2011-01-19 13:30

„Sevilla“ – Ispanijos Karaliaus taurės pusfinalyje

Vakar Ispanijos Karaliaus taurėje („Copa Del Rey”) buvo sužaistos vienerios atsakomosios ketvirtfinalio rungtynės, kurios vyko tarp „Sevilla” ir „Villarreal” komandų. Jas įtikinamai laimėjo šeimininkai iš Sevilijos.
Rungtynių akimirka
Rungtynių akimirka / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pirmasis susitikimas tarp šių komandų baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 3-3, tad viskas sprendėsi atsakomajame mače, kuriame šiokį tokį pranašumą turėjo „Sevilla”.

Šeimininkai į priekį išsiveržė jau 7-ą minutę, kuomet po Alvaro Negredo perdavimo kamuolį į vartų tinklą pasiuntė Renato. Tai buvo pirmas ir paskutinis įvartis pirmame kėlinyje.

Antroji rungtynių pusė prasidėjo dar vienu greitu šeimininkų įvarčių - 47-ą minutę vidurio saugas Romaricas atliko perdavimą puolėjui Fredericui Kanoute, o šis nuginklavo Diego Lopezą.

„Geltonųjų” submarinų„ situaciją visiški sukomplikavo dar po trijų minučių pelnytas vienas šeimininkų įvartis, kai pasižymėjo gynėjas Alexis. Taigi daugiau įvarčių pelnyta nebuvo ir mačą įtikinamai 3-0 laimėjo bei į pusfinalį pateko „Sevilla“.

„Sevilla” 3 - 0 „Villarreal”
(Pirmas mačas 3-3, bendras rezultatas 6-3)
7' [1 - 0] Renato
47' [2 - 0] Frederic Kanoute
50' [3 - 0] Alexis 

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą