„Sevilla“ pratęsė 9 metus trunkantį pergalių badą „Atletico“ tvirtovėje ir prarado antrą poziciją

Ispanijos futbolo pirmenybėse Madrido „Atletico“ namuose 2:0 įveikė „Sevilla“ vienuolikę.
„Atletico“ – „Sevilla“
„Atletico“ – „Sevilla“ / „Scanpix“ nuotr.

46-ą minutę kontraatakoje pasižymėjo Yannickas Carrasco, o 69-ą minutę įvartį pelnė Antoine'as Griezmannas.

14-ą tašką įsirašęs „Atletico“ klubas po pergalės pakilo į antrą poziciją, žemyn nustumdamas būtent „Sevilla“ (13).

Įdomu tai, kad per 14 paskutinių tarpusavio rungtynių nuo 2010 metų „Sevilla“ lygoje tik kartą įveikė „Atletico“ futbolininkus (W1, D6, L7).

Paskutinį kartą išvykoje Sevilijos ekipa „Atletico“ įveikė prieš 9 metus – 2008 metų rugsėjį.