Šį sezoną dar nepralaimėjęs „Bayer“ žais taurės finale

Lėverkuzeno „Bayer“ klubas toliau išgyvena neįtikėtiną sezoną – Xabi Alonso auklėtiniai Vokietijos taurės pusfinalyje 4:0 nugalėjo Diuseldorfo „Fortuna“.

Jau pirmajame kėlinyje reikalus sutvarkė „Bayer“ ekipa, kuriai įvarčius iki pertraukos mušė Jeremie Frimpongas (7 min.), Amine'as Adli (20 min.) ir Florianas Wirtzas (35 min.).

Po pertraukos Lėverkuzeno futbolininkai užsidirbo 11 metrų baudinį, kurį realizavo F.Wirtzas (60 min.).

Taurės finale „Bayer“ žais su antrosios lygos komanda „Kaiserslautern“.

Italijos taurėje Florencijos „Fiorentina“ namuose 1:0 nugalėjo Bergamo „Atalanta“. Vienintelį įvartį 31-ąją minutę pelnė Rolando Mandragora.

Tiesa, Italijos taurėje dar laukia atsakomosios pusfinalio rungtynės, vyksiančios po trijų savaičių.

Prancūzijos taurės pusfinalyje „Paris Saint-Germain“ 1:0 nugalėjo „Rennes“ ekipą.

Kylianas Mbappe 37-ąją minutę nerealizavo baudinio, tačiau pasižymėjo visai netrukus.

Finale PSG susitiks su Liono „Olympique“.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?