Skirtingas Mančesterio klubų startas: „City“ pergalė ir „United“ nusivylimas

Erlingas Haalandas atidarė savo įvarčių sąskaitą „Manchester City“ klube ir parodė, kokia jėga gali būti šį sezoną, per kurį Norvegijos jaunojo puolėjo komanda gina Anglijos lygos čempionų titulą.
Erlingas Haalandas dviem įvarčiais prisidėjo prie „Manchester City“ pergalės.
Erlingas Haalandas dviem įvarčiais prisidėjo prie „Manchester City“ pergalės. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pirmosiose lygos rungtynėse „Manchester City“ išvykoje 2:0 įveikė „West Ham United“.

E.Haalandas padarė tiksliai tai, ko iš jo prašė „City“ treneris Pepas Guardiola, pakvietęs 22 metų norvegą iš Dortmundo „Borussia“ vasarą.

Mančesterio komandos puolėjas realizavo 11 metrų baudinį 36 minutę, kai pats buvo pargriautas šeimininkų vartininko.

65 minutę smūgiu kaire koja E.Haalandas įvarčiu pavertė Kevino de Bruyne puikų perdavimą.

Mančesterio futbolininkai dominavo aikštės viduryje prieš neįprastai pasyvius šeimininkus ir visiškai nusipelnė pergalės.

Tuo tarpu kitose sekmadienio rungtynėse naujasis „Manchester United“ strategas Erikas ten Hagas Anglijos lygoje debiutavo pralaimėjimu „Brighton“ klubui, kuris išvykoje 2:1 įveikė „Manchester United“.

Pascalis Grossas dviem įvarčiais pirmajame kėlinyje pribloškė Mančesterio sirgalius, kurie vylėsi, jog liūdnas praėjusio sezono finišas pasimirš, o naujasis čempionatas atneš geresnius rezultatus legendiniam Anglijos klubui.

Vis dėlto Mančesterio komanda visiškai nusileido Grahamo Potterio treniruojamiems svečiams, kurie praėjusį sezoną Anglijos lygoje užėmė 9 vietą – aukščiausią per klubo istoriją.

Net ir antrajame kėlinyje pasirodęs Cristiano Ronaldo negalėjo pakeisti mačo eigos, nors šeimininkams ir pavyko sušvelninti rezultatą, kai į savus vartus Alexis Allisteris nukreipė kamuolį į savus vartus.

Prieš tai viešėdamas Mančesteryje „Brighton“ iš devynių lygos mačų tik viename pasiekė lygiąsias, tad pergalė tapo istorine.