Škotijoje – žaibiškas Vykinto Slivkos įvartis į Glazgo „Celtic“ vartus

Škotijos aukščiausioje futbolo lygoje Edinburgo „Hibernian“ 2:0 nugalėjo Glazgo „Celtic“, o įvartį pirmąją minutę įmušė Vykintas Slivka.
Vykintas Slivka dešinėje
Vykintas Slivka dešinėje / „Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr.

Lietuvis pasižymėjo jau pirmąją rungtynių minutę, kai „Hibernian“ puikiai kontraatakavo ir V.Slivka smūgiu į tolimąjį vartų kampą išguldė Glazgo „Celtic“ gynėjus ir vartininką.

Tai buvo pirmasis Lietuvos rinktinės saugo įvartis „Hibernian“ klube šį sezoną.

59-ąją minutę dar vieną įvartį pridėjo Florianas Kamberi.

Su 26 taškais Edinburgo klubas pakilo į aštuntąją vietą Škotijos čempionate. Glazgo ekipa turi 33 ir rikiuojasi antra.