TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti

Sniego mūšyje – netikėta baigtis: „Bayern“ gelbėjosi rungtynėse su autsaideriais

Bylefeldo „Arminia“ ekipa yra arti „Bundesliga“ turnyro lentelės dugno, tačiau Miuncheno „Bayern“ futbolininkams namuose favoritų statuso pateisinti nepavyko.
Miuncheno „Bayern“ – Bylefeldo „Arminia“
Miuncheno „Bayern“ – Bylefeldo „Arminia“ / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Sniegu padengtoje aikštėje Miunchene „Arminia“ buvo arti pergalės, bet rungtynės baigėsi lygiosiomis 3:3.

Dar pirmajame kėlinyje svečiai mušė dukart be atsako: į priekį Bylefeldo komandą 9-ąją minutę išvedė Michelis Vlapas, o Amosas Pieperis 37-ąją minutę skirtumą padvigubino.

Robertas Lewandowskis iškart po pertraukos – 48-ąją minutę – pelnė įvartį po Davido Alabos perdavimo.

Vis tik „Allianz“ arenos šeimininkams perlaužti rungtynių tai nepadėjo – Christianas Gebaueris jau 49-ąją minutę mušė trečiąjį „Arminia“ įvartį.

Skirtumas vėl sumažėjo 57-ąją minutę, kai pasižymėjo Corentinas Tolisso, o rezultatas tapo lygus po Alphonso Davieso tikslaus smūgio 70-ąją minutę.

„Bayern“ turi 49 taškus ir užima pirmąją vietą Vokietijos čempionate, „Arminia“ su 18 taškų žengia pavojingoje zonoje – 16-oje pozicijoje.

Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti