Staigmena Anglijoje: naujokas sutaršė idealiu grafiku žygiavusią „Aston Villa“

Staigmena penktadienį prasidėjo Anglijos „Premier“ lygos šeštasis turas. Keturiomis pergalėmis čempionatą pradėjęs Birmingemo „Aston Villa“ klubas gavo skaudų antausį namuose, net 0:3 nusileidęs tik šiemet į elitą sugrįžusiam „Leeds United“.
„Leeds United“ triumfas
„Leeds United“ triumfas / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Premier lyga

Birmingemo klubas aktyviau pradėjo mačą ir turėjo ne vieną neblogą progą pasižymėti, tačiau 55-ąją minutę buvo nubaustas, kai svečiai surengė greitą išpuolį ir Patrickas Bamfordas smūgiavo tiksliai.

67-ąją minutę tas pats puolėjas paleido gražų tolimą smūgį ir padvigubino persvarą, o dar po septynių minučių įmušė ir trečią kartą, kai užbaigė gražią „Leeds United“ ataką.

Po pergalės Lidso futbolininkai su 10 taškų pakilo į trečią poziciją.

„Aston Villa“ su 12 taškų žengia antra ir tašku nusileidžia lyderiui Liverpulio „Everton“.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius