Stebuklas Anglijoje: „Spurs“ Londono derbyje iššvaistė trijų įvarčių pranašumą

Londono „Tottenham Hotspur“ sekmadienį namuose 3:3 baigė sostinės derbį prieš „West Ham United“, nors įpusėjus dvikovai turėjo trijų įvarčių persvarą.
Jose Mourinho
Jose Mourinho / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Jau pirmąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Sonas Heung-Minas, o dar iki pertraukos du sykius kamuolį į varžovų vartus pasiuntė ir Harry Kane'as.

Visgi antrajame kėlinyje pergale patikėję šeimininkai stipriai nudegė.

82-ąją minutę užmigusius „Spurs“ pažadino Aaronas Cresswellas, o dar po trijų Davinsonas Sanchezas įsimušė į savo vartus ir netikėtai grąžino intrigą.

Lemiama tapo 94-oji minutė, kai argentinietis Manuelis Lanzini tolimu smūgiu paleido kamuolį į viršutinį vartų kampą ir šis nuo skersinio suspurdėjo šeimininkų tinkle – 3:3.

Čempionato lyderės poziciją išlaiko ketvirtą pergalę iškovojusi Birmingemo „Aston Villa“, kuri 1:0 svečiuose pranoko „Leicester City“.

Pergalę svečiams garantavo jau per pridėtą laiką iš toli įmuštas Rosso Barkley įvartis.

Kitose sekmadienio rungtynėse „Sheffield United“ 1:1 sužaidė su London „Fulham“, o „Crystal Palace“ tokiu pačiu rezultatu išsiskyrė su „Brighton“.