TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti

Stebuklingai išsigelbėjusi „Borussia“ lieka kovoje dėl Bundeslygos trofėjaus

Šeštadienį tęsiasi 31-asis Bundeslygos turas, kuriame netrūko dramos. Daugkartiniams čempionams padus vis dar kutenanti Dortmundo „Borussia“ buvo arti prarastų taškų Diuseldorfe, tačiau galiausiai įmušė itin vėlyvą įvartį ir išsivežė pergalę rezultatu 1:0 (0:0).
Dortmundo „Borussia“
Dortmundo „Borussia“ / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Svečiai iš Dortmundo 65-ąją minutę po tikslaus Raphaelio Guerreiro smūgio buvo įsiveržę į priekį, tačiau po VAR peržiūros įvartis buvo anuliuotas.

Rungtynių pabaigoje netgi atrodė, kad „Borussia“ turėtų tenkinti ir vienintelis uždirbtas taškas, kadangi du „Dusseldorf“ klubo futbolininko Steveno Skrzybinski smūgiuoti kamuoliai „pabučiavo“ tiek kairįjį, tiek dešinįjį vartų virpstą.

Visgi lemiamą žodį šiame mače tarė Dortmundo megatalentas Erlingas Haalandas, pasižymėjęs penktą pridėtą teisėjo minutę. Norvegas aikštėje pasirodė po keitimo, o pastarosiose dvejose rungtynėse nežaidė dėl traumos.

„Borussia“ nuo pirmoje vietoje esančio Miuncheno „Bayern“ skiria keturi taškai. Šeštadienio vakare bavarų laukia rimtas iššūkis – ketvirtoje pozicijoje esanti Menchengladbacho „Borussia“.

„Dusseldorf“ lieka iškritimo zonoje – 16-oje vietoje.