„Stumbras“ atsilaikė prieš „Trakus“ ir išsaugojo trečiąją vietą A lygoje

Kauno „Stumbro“ futbolininkams pavyko išsilaikyti trečioje pozicijoje, kai išvykoje ištraukė lygiąsias – 2:2 (0:0) mače su „Trakais“.
Marcosas Junioras
Marcosas Junioras / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

„Stumbro“ legionierius iš Portugalijos Antonio Belo įvarčiu rungtynių pabaigoje išgelbėjo Kauno komandą permainingose rungtynėse LFF stadione trečiadienį.

Kitas portugalas Alseny Bah pirmasis pelnė įvartį, 52 minutę išvedęs „Stumbrą“ į priekį.

Tačiau tada dusyk pasižymėjo „Trakai“. 58 minutę Donatas Virkšas sužaidė „sienelę“ su Donatu Kazlausku ir gražiu smūgiu išlygino rezultatą, o 71 min. Jevgenijus Osipovas po kampinio išvedė „Trakus“ į priekį.

Tačiau antrajam kėliniui skaičiuojant paskutines minutes, A.Belo smūgiu pažeme iš maždaug 11 metrų išlygino rezultatą.

Tai lėmė, kad „Stumbras“ su 35 taškais po 23 rungtynių liko trečioje vietoje.

„Trakų“ sąskaitoje – 33 taškai po tiek pat mačų.

Kitose rungtynėse trečiadienį Vilniaus „Žalgiris“ išvykoje 5:0 įveikė „Palangą“. Po 21 mačo surinkę 46 taškus žalgiriečiai iki dviejų taškų sumažino skirtumą nuo čempionato lyderės Marijampolės „Sūduvos“ (48 taškai), kuri yra sužaidusi 20 mačų.