Su „Atlantu“ valandą vargę „Riteriai“ susigrąžino persvarą kovoje dėl bronzos

Vietą kito sezono UEFA Europos lygos atrankos varžybose jau užsitikrinę, tačiau dėl A lygos bronzos medalių vis dar kovojantys Vilniaus „Riteriai“ pasiekė ne pačią lengviausią pergalę. Sostinės ekipa namie tik po permainingos kovos 5:2 nugalėjo Klaipėdos „Atlantą“.
Mindaugas Grigaravičius
Mindaugas Grigaravičius / fkriteriai.lt nuotr.

Uostamiesčio ekipa šiame susitikime netgi pirmavo, kai Tomas Gvazdinskas pelnė įvartį 9-ąją minutę.

„Riteriai“ į tai atsakė dviem greitais tiksliais smūgiais – Teremas Moffi pasižymėjo 11-ąją, o Mindaugas Grigaravičius – 13-ąją minutėmis.

Tiesa, „Atlantas“ ginklų nesudėjo ir po šių kirčių bei 39-ąją minutę pelnė dar vieną įvartį – pasižymėjo Vilius Armanavičius.

Lygus rezultatas švieslentėje išsilaikė iki 60-osios minutės, o nuo tada „Riteriai“ pasiekė tris pergalę garantavusius įvarčius. Iš pradžių pasižymėjo M.Grigaravičius, 84-ąją minutę įvartį pelnė Dovydas Virkšas, o tašką 89-ąją minutę padėjo Ernestas Stočkūnas.

49 taškus po šių rungtynių surinkę „Riteriai“ sugrįžo į trečiąją vietą – jie aplenkė dviem taškais mažiau turintį ir šiandien Vilniaus „Žalgiriui“ nusileidusį „Kauno Žalgirį“.

Iki čempionato pabaigos liko trys turai.