Su keitimais pataikęs Jose Mourinho pratęsė „Man Utd“ pergalių seriją

Jose Mourinho treniruojamas „Man Utd“ ir toliau neklumpa. Šeštadienį vykusiose Anglijos „Premier“ lygos trečiojo turnyro rungtynėse „raudonieji velniai“ namuose 2:0 įveikė „Leicester City“.
Jose Mourinho
Jose Mourinho / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Išsiveržti į priekį šeimininkai galėjo jau 52-ąją minutę, kai už žaidimą ranka baudos aikštelėje į „Leicester City“ vartus buvo skirtas 11 metrų baudos smūgis.

Jį mušti ėmėsi komandos naujokas Romelu Lukaku. Kaip ir prieš tai penkis baudinius, belgas mušė į kairį vartų kampą, o Kasperas Schmeichelis pademonstravo stebuklą ir sugebėjo kamuolį atmušti.

R.Lukaku galėjo tapti pirmuoju „Man Utd“ istorijoje futbolininku, kuriam būtų pavykę pasižymėti trijose pirmose „Premier“ lygos rungtynėse.

Vis dėlto 70-ąją minutę „Man Utd“ varžovų gynybą pramušė. Po armėno Henrikho Mkhitaryano pakelto kampinio pasižymėjo po keitimo aikštėje prieš kelias minutes pasirodęs Marcusas Rashfordas.

Po 12 minučių antrą „Man Utd“ įvartį sukūrė kiti du po keitimo aikštelėje pasirodę žaidėjai – po Jesse Lingardo perdavimo pasižymėjo Marouane'as Fellaini.

Tai buvo trečioji „Man Utd“ pergalė čempionate. Klubas pirmauja pirmenybėse. J.Mourinho vyrai dar nepraleido nė vieno įvarčio.

Lesterio klubas su trimis taškais yra šešioliktas.