Su „La Liga“ autsaideriais susitvarkęs „Real“ įsirašė tris taškus

Pastaruoju metu gerą sportinę formą demonstruojantis Madrido „Real“ futbolo klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse laimėjo ketvirtą kartą iš eilės.

Šeštadienio popietę „karališkasis“ klubas namuose užtikrintai 2:0 susitvarkė su Barselonos „Espanyol“.

37-ą žaidimo minutę prancūzas Karimas Benzema atliko perdavimą tautiečiui Raphaeliui Varane, kuriam beliko iš artimos distancijos nuginkluoti oponentų vartų sargą.

Mačui įpusėjus Madrido klubas rimtų progų nesusikūrė, tačiau galiausiai persvarą padvigubinti sugebėjo.

79-ą minutę į baudos aikštelę įsiveržęs Federico Valverde surado įkertinantį K.Benzema, kuris pelnė įvartį.

11-ą kartą „La Liga“ čempionate pasižymėjęs prancūzas rezultatyviausiųjų sąraše yra pirmas ir dviem įvarčiais lenkia Lionelį Messį.

Tiesa, iki pagrindinio rungtynių laiko likus trims minutėms antrą geltoną kortelę užsidirbo šeimininkų gynėjas Ferlandas Mendy, tačiau net ir 10-yje likusi komanda sugebėjo išlaikyti sausus vartus.

Su 34 taškais „Real“ pakilo į pirmą vietą, tačiau jau šiandien vakare juos pasivyti gali „Barcelona“.

„Espanyol“ (9 tšk.) užima priešpaskutinę 19-ą vietą.