„Sūduva“ prarado taškus: A lygos čempionas paaiškės paskutiniame mače

A lygos čempionas paaiškės paskutiniame 20-ajame ture. Tai tapo akivaizdu po antradienį Marijampolėje įvykusio mačo, kuriame titulą ginanti vietos „Sūduva“ tik lygiosiomis 1:1 sužaidė su bronzą užsitikrinusiais „Kauno Žalgirio“ futbolininkais.
„Sūduva“ – Vilniaus „Žalgiris“. Saulius Širmelis.
Saulius Širmelis / Alberto Skirpsto nuotr.

Po šių lygiųjų „Sūduva“ turi 43 taškus, o pagrindinis jų varžovas Vilniaus „Žalgiris“ – tašku mažiau.

Bet čempionų titulas gali iš Marijampolės iškeliauti į Vilnių, jei žalgiriečiai laimės paskutinį mačą namuose.

Lemiama „Žalgirio“ ir „Sūduvos“ akistata bus žaidžiama Vilniuje spalio 31-ąją.

Antradienio rungtynėse 16-ąją minutę Egidijus Vaitkūnas baudos aikštelėje pataikė į Thomaso Salamono ranką, o paskirtą baudinį užtikrintai realizavo Jurijus Bušmanas.

Visgi šeimininkams pavyko atsitiesti. 41-ąją minutę įspūdingu baudos smūgiu į artimąjį viršutinį vartų kampą rezultatą išlygino Nicolas Gorobsovas.

Vasarinių padangų sezonas: kur rasti geriausią kainos ir kokybės santykį?
Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai