Iki -60% prenumeratai. Paskutinės akcijos dienos!

„Sūduva“ vėl patyrė nesėkmę

Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai per kontrolines rungtynes „Hikvision“ arenos manieže nusileido „Panevėžiui“ 0:1 (0:1).
Kontrolinės rungtynės: Marijampolės „Sūduva“ – „Panevėžys“.
Kontrolinės rungtynės: Marijampolės „Sūduva“ – „Panevėžys“. / Alberto Skirpsto nuotr.

Pirmajame kėlinyje iniciatyva priklausė „Sūduvai“, progų pelnyti įvarčius netrūko, bet Catalinui Tirai, Romainui Habranui ir Xabi Auzmendi nepavyko įveikti varžovų vartininko. Ivanas Kardumas taip pat turėjo darbo, bet ir jis apgynė savo vartus.

Po pertraukos panevėžiečiai ėmė žaisti aktyviau ir jiems pavyko pelnyti pergalingą įvartį. Kamuolys į „Sūduvos“ vartus krito 74 min., kai nepavyko sėkmingai išmušti kamuolio iš savo baudos aikštelės.

„Sūduvos“ sudėtis: Ivanas Kardumas (Vilius Stebrys), Jevgenas Jefremovas (Modestas Vainikaitis), Markas Beneta (Povilas Leimonas), Aleksandaras Živanovičius, Vaidas Slavickas, Nacho Cassesas (Ernestas Burdzilauskas), Giedrius Matulevičius (Nicolas Gorobsovas), Romainas Habranas, Aleksandras Makasis, Xabi Auzmendi (Saulius Vikertas), Catalinas Tira.

Kitas kontrolines rungtynes Marijampolės komanda žais vasario 20 d. Vilniuje su vietos „Riteriais“.

„Playtime 2024“ – jau rugsėjį Kauną sudrebins didžiausias Lietuvoje kompiuterinių žaidimų festivalis
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną