Sugrįžęs P.Golubickas „Dainavos“ neišgelbėjo: „Banga“ iškovojo pirmąją pergalę

Gargždų „Banga“ per pirmas ketverias A lygos rungtynes taškų nebuvo iškovojusi, tačiau antradienio vakarą namuose iškart į taupyklę susibėrė tris. Tomo Tamošausko auklėtiniai įveikė Alytaus „Dainavą“ 2:0.
Robertas Vėževičius
Robertas Vėževičius / Jurgitos Riekašienės, fkbanga.lt nuotr.

Į priekį gargždiškiai išsiveržė 15-ąją minutę, kai Skirmantas Rakauskas suskubo pirmasis prie vartininko atmušto kamuolio ir pasiuntė jį į tinklą.

Rezultatas tapo 2:0 po 19-mečio Igno Venckaus puikaus smūgio 74-ąją minutę.

Dar pirmajame kėlinyje „Dainava“ metė į aikštę dėl traumos kurį laiką nežaidusį Paulių Golubicką. Šis, nors ir suaktyvino svečių žaidimą, tačiau pergalingu faktoriumi netapo.

Gargždų ekipa turi tris taškus ir dalinasi 8-9 vietas su Kėdainių „Nevėžiu“.

Alytaus „Dainava“ turi 0 taškų ir yra paskutinė. Tiesa, išimties tvarka į A lygą priimti dzūkai sezoną pradėjo su -3 taškais.

Beje, „Dainavos“ treneris Fabio Mazzone antradienį paliko komandą. Tiesa, kaip praneša klubas, strategas nuo ekipos atsitraukė tik kuriam laikui.