Tautų lyga: austrai sustabdė prancūzus, latviai fiksuoja istorinę seriją

UEFA Tautų lygoje penktadienį buvo sužaisti septyni susitikimai, o daugiausiai sirgalių akių krypo į Vieną ir Kopenhagą, kur žaidė A diviziono ekipos.
Kylianas Mbappe
Kylianas Mbappe / AFP/„Scanpix“ nuotr.

A divizione Austrija 1:1 namuose sužaidė su pasaulio čempione Prancūzija.

Šeimininkai po 37-ąją minutę Andreaso Weimanno įmušto įvarčio netgi pirmavo, bet 83-ąją minutę po keitimo aikštėje pasirodęs Kylianas Mbappe rezultatą išlygino.

Danija savo aikštėje 0:1 nusileido Kroatijai.

69-ąją minutę pasižymėjo Mario Pašaličius.

B diviziono 2-oje grupėje Albanija 1:2 namuose nusileido Izraeliui.

C diviziono 3-oje grupėje Azerbaidžanas 0:1 namuose pralaimėjo Slovakijai, o Baltarusija ir Kazachstanas išsiskyrė taikiai – 1:1.

D diviziono 1-oje grupėje toliau dominuoja latviai.

Mūsų kaimynai svečiuose 4:2 pranoko Moldovos komandą, nors pirmieji praleido įvartį.

Tai buvo ketvirtoji latvių pergalė iš eilės ir su trimis pergalėmis jie užtikrintai pirmauja 1-oje grupėje.

Latviai nepralaimėjo jau septinto mačo iš eilės – tai yra ilgiausia jų nepralaimėtų rungtynių serija nuo 1991-ųjų.

Kitame grupės mače Andora 2:1 namuose pranoko Lichtenšteiną.