Tautų lygoje pikti belgai triuškino lenkus, ukrainiečiai laimėjo Dubline

Belgijos futbolininkai skambiai atsitiesė po skandalingo pralaimėjimo namuose UEFA Tautų lygos starte.
Kevinas de Bruyne muša įvartį
Kevinas de Bruyne muša įvartį / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

1:4 kaimynams olandams nusileidę belgai trečiadienio vakarą net 6:1 (1:1) sutriuškino Lenkijos rinktinę.

Lenkai įmušė pirmieji, kai pasižymėjo Robertas Lewandowskis (28 min.), bet pirmojo kėlinio pabaigoje rezultatą išlygino Axelis Witselis (42 min.).

Sužaidus beveik valandą belgus į priekį išvedė Kevinas De Bruyne (59 min.), o tuomet savo šou pradėjo nuo atsarginių suolo pakilęs Leandro Trossard‘as (73 ir 80 min.).

Galingu tolimu smūgiu netrukus dar pasižymėjo Leanderis Dendonckeris (83 min.), o tašką galiausiai padėjo Loisas Openda (90+3 min.).

Kitose A diviziono 2 grupės rungtynėse Nyderlandai (6 tšk.) išvykoje 2:1 (0:0) palaužė į pasaulio čempionatą prieš kelias dienas patekusį Velsą (0 tšk.).

Belgai (3 tšk.) ir lenkai (3 tšk.) turi po lygiai taškų, bet aukštesnę vietą dėl geresnio įvarčių santykio užima „raudonieji velniai“ iš Belgijos.

Standings provided by SofaScore LiveScore

B divizione laimėjo Ukraina. Į planetos pirmenybes dramatiškai nepatekę ukrainiečiai Tautų lygoje išvykoje 1:0 palaužė Airiją.

Pergalingą įvartį antrojo kėlinio pradžioje pelnė nuo suolo pakilęs Viktoras Cygankovas (48 min.).

Kitose šios grupės rungtynėse škotai namuose 2:0 pranoko Armėniją.