„Tottenham Hotspur“ agonijos tęsinys – beviltiškas pralaimėjimas vidutiniokų tvirtovėje

Londono „Tottenham Hotspur“ komanda patekusi į tragišką ruožą. Savaitės viduryje Mauricio Pochettino auklėtinius 2:7 suvarpė Miuncheno „Bayern“, o jau šeštadienį „Spurs“ net 0:3 krito prieš „Brighton & Hove Albion“ komandą.
„Brighton & Hove Albion“ – Londono „Tottenham Hotspur“
„Brighton & Hove Albion“ – Londono „Tottenham Hotspur“ / „Scanpix“ nuotr.

Į nokdauną „Tottenham Hotspur“ ekipą jau 3-ąją rungtynių minutę pasiuntė Nealas Maupay. Tiesa, šio įvarčio metu traumą patyrė ir ant neštuvų aikštę paliko Londono komandos vartininkas Hugo Llorisas. Panašu, kad jam lūžo ranka.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Hugo Lloriso trauma

Dar pirmajame kėlinyje skirtumą padvigubinti sugebėjo Aaronas Connolly.

Tas pats A.Connolly pelnė ir trečiąjį savo komandos įvartį, kurį mušė 65-ąją minutę.

„Tottenham Hotspur“ po 8 rungtynių turi 11 taškų ir užima šeštąją vietą.

Braitono komanda, įsirašiusi tris taškus, dabar turi 9-is ir pakilo į 12-ąją poziciją.