„Tottenham“ išgyveno septynių įvarčių dramą, laimėjo ir „Liverpool“

„Tottenham“ triskart lygino rezultatą, o galiausiai įmušė pergalingą įvartį ir laimėjo septynių įvarčių dramą Anglijos „Premier“ lygoje – rezultatu 4:3 namuose palaužė „Leeds“ ekipą.
Rodrigo Bentancuras, Harry Kane'as ir Yves Bissouma
Rodrigo Bentancuras, Harry Kane'as ir Yves Bissouma / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Leeds“ pirmavo po 10-ą minutę Crysencio Summerville'o pelnyto įvarčio, bet 25-ą minutę Harry Kane'as rezultatą išlygino.

„Leeds“ dar kartą išsiveržė į priekį po Rodrigo Moreno smūgio, bet 51-ą minutę Benas Daviesas tolimu šūviu vėl rezultatą lygino.

76-ą minutę tas pats R.Moreno trečią kartą išvedė „Leeds“ į priekį, bet tuomet prabilo Rodrigo Bentancuras.

„Tottenham“ urugvajietis mušė 81 ir 83-ią minutėmis, atnešdamas pergalę Šiaurės Londonui klubui.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Darwinas Nunezas

Tuo metu „Liverpool“ namuose 3:1 susitvarkė su „Southampton“ – visi keturi įvarčiai buvo pelnyti pirmajame kėlinyje.

Roberto Firmino 6-ą minutę išvedė „Liverpool“ į priekį, o Che Adamsas vos po trijų minučių rezultatą išlygino.

Vis dėto „Liverpool“ dar iki pertraukos taškus sudėjo dviem Darwino Nunezo smūgiais (21 ir 42 min.).