2015 06 01 /22:23

Trys „Atlanto“ ruso Andrejaus Paniukovo įvarčiai paskandino čempioną „Žalgirį“

Klaipėdos „Atlanto“ futbolininkai pasiekė saldžiausią šio A lygos sezono pergalę, namuose 4:2 (1:1) įveikdami pastarųjų dviejų metų čempioną Vilniaus „Žalgirį“. Tris įvarčius įmušė rezultatyviausio lygos futbolininko vardą susigrąžinęs Andrejus Paniukovas.
Andrejus Paniukovas
Andrejus Paniukovas / alyga.lt nuotr.

Pirmasis įvartis krito 26-ąją minutę, kai vilniečių gynėjai neišmušė kamuolio iš baudos aikštelės ir kamuoliui atšokus prie A.Paniukovo, šis įmušė įvartį.

Jau po 6 minučių buvo atstatyta pusiausvyra, kai vartininkas atmušė M.Kuklio smūgį, tačiau komandos draugo bandymą pataisė L.Pilibaitis.

Antrajame kėlinyje jau dominavo „Atlantas“. 52-ąją minutę A.Paniukovas labai gražiu baudos smūgiu įmušė antrąjį įvartį, o vos po 4 minučių skirtumą padidino M.Maksimovas, įmušęs po vartininko atmušto kamuolio.

70-ąją min. A.Paniukovas įmušė trečią kartą ir rezultatas „Žalgirio“ atžvilgiu jau tapo nepadorus. Į lemiamą kovą kilę Vilniaus futbolininkai netrukus sušvelnino skirtumą – 79 min. antrą kartą įmušė L.Pilibaitis.

Nors „Žalgiris“ spaudė savo varžovus ir sukūrė kelias pavojingas pusproges, tačiau 88 min. kiekybinę persvarą baudos aikštelėje susikūrę klaipėdiečiai sudrebino virpstą. Smūgiavo M.Maksimovas.

Prasidėjus paskutinei pridėto laiko minutei E.Gertmonas dar atrėmė labai pavojingą D.Šembero smūgį. Prieš pat lemiamą švilpuką E.Vaitkūnas pataikė į skersinį.

„Atlanto“ futbolininkai 2015 metais prieš „Žalgirį“ nelaimėjo nė kartą. Pastarąjį sykį klaipėdiečiai tarpusavio dvikovoje pergalę šventė praėjusių metų spalį, kai namuose laimėjo 2:1.