Trys nuostabūs įvarčiai padovanojo „Chelsea“ pergalę

Anglijos „Premier“ lygos 27-asis turas pirmadienį baigėsi įtikinama Londono „Chelsea“ pergale namuose prieš lygos autsaiderius. „Mėlynieji“ 3:0 nepasigailėjo „West Bromwich Albion“ ekipos, o mačo didvyriu tapo du įvarčius įmušęs Edenas Hazardas.
Edenas Hazardas
Edenas Hazardas / „Scanpix“ nuotr.

Belgas pasižymėjo 25 ir 71 minutėmis. Pirmą įvartį jis pelnė po fantastiškos kombinacijos ir gražaus komandos naujoko Olivier Giroud perdavimo, o antrą įmušė puikiu tolimu smūgiu kaire koja.

63-ąją minutę po labai gražios ir žaibiškos atakos, kurioje dalyvavo net keturi „Chelsea“ futbolininkai, pasižymėjo Victoras Mosesas.

Ši pergalė reiškia, kad „Chelsea“ turi 53 taškus ir vėl susigrąžino ketvirtą vietą, laipteliu žemiau nustumdama „Tottenham Hotspur“.

Trečią kartą iš eilės pralaimėjęs WBA su 20 taškų yra paskutinis.