Lietuvos futbolo „Optibet A lygoje“ sužaistos dar dvejos 27 turo rungtynės.
A lyga: Vilniaus „Žalgiris“ - Vilniaus „Riteriai“
Dejanas Miličevičius / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.
Temos: 2 Futbolas Sportas

Lentelės kaimynų akistatoje Vilniaus „Riteriai“ ir Kauno raj. „Hegelmman“ sužaidė lygiosiomis 0:0.

Jau pirmą minutę „Hegelmann“ buvo labai arti įvarčio. Greitoje atakoje Augustino Klimavičiaus smūgį atrėmė vartininkas Armantas Vitkauskas, o netrukus savo komandą pasiaukojančiai išgelbėjo Akseli Kalermo.

Vėliau varžovų vartams pradėjo grasinti ir „Riteriai“. Valdemaras Borovskis patogioje pozicijoje sulaukė perdavimo baudos aikštelėje, bet progą iššvaistė nesėkmingu smūgiu galva. Savo vartus puikiai saugojo ir kauniečių vartininkas Ignas Plūkas. Viename ryškiausių epizodų jis „ištraukė“ galingą Dejano Miličevičiaus šūvį į apatinį vartų kampą.

Antrojo kėlinio pradžioje ir vėl aktyviai startavo „Hegelmann“. Pavojingai į vartus smūgiavo Alexas Souza, o Thompsonas Gavi turėjo puikią galimybę baudos aikštelėje, bet smūgiavo virš vartų.

Andriaus Skerlos auklėtiniai antrajame kėlinyje dominavo aikštėje, o vilniečiams sunkiai sekėsi kontroliuoti kamuolį bei sukurti pavojingų epizodų. Vis dėlto iki susitikimo pabaigos komandos nesugebėjo pralaužti ledų paskutinėje atakos fazėje – užfiksuotos lygiosios.

„Hegelmann“ (50 tšk.) toliau rikiuojasi antras, o „Riteriai“ (48 tšk.) pakilo į trečią vietą.

Svarbų tašką į savo sąskaitą įsirašė dėl 8-osios pozicijos kovojanti Gargždų „Banga“.

Davido Afonso treniruojama komanda 27-ojo turo mače svečiuose su „Šiaulių“ futbolininkais pasidalino po tašką – 1:1 (0:0).

Klampiose rungtynėse pirmąją pavojingą progą susikūrė šeimininkai – 15-ąją minutę iš toli Simono Pauliaus smūgiuotas kamuolys sudrebino vartų skersinį. Kiek vėliau labai pavojingą Rimvydo Sadausko smūgį blokavo Mauricio Pinto.

54-ąją minutę „Šiauliai“ išsiskyrė labai efektinga ataka: Deividas Šešplaukis atliko gražų perdavimą, o Danielis Romanovskis įmušė puikų įvartį galva.

Šiauliečiai ilgai pranašumu nesidžiaugė. Po 5 minučių baudos aikštelėje kilo sumaištis, kamuolys atšoko nuo Vyto Gašpuičio ir komandą bandęs gelbėti Rimvydas Sadauskas nukreipė kamuolį į savo vartus.

Per likusį laiką pavojingą Roberto Vėževičiaus smūgį atrėmė Gustas Baliutavičius, o daugiau progų susikūrusiems „Šiauliams“ pritrūko tikslumo.

Po šio mačo „Šiauliai“ (35 tšk.) liko šešti, o „Banga“ (25 tšk.) – aštunta.