TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti
2021 10 02 /2021 10 03

Turino derbyje – paskutinių minučių „Juventus“ pergalė

Sudėtingai sezoną pradėjęs Turino „Juventus“ įgauna pagreitį ir iškovojo jau trečią pergalę iš eilės Italijos „Serie A“ pirmenybėse.
Manuelis Locatelli
Manuelis Locatelli / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Tiesa, šįkart 3 taškus „Senoji senjora“ iškovojo nelengvai.

Paskutinėmis rungtynių minutėmis „Juventus“ išplėšė pergalę prieš to paties miesto „Torino“ ekipą – 1:0.

Lemiamą įvartį 86-ą minutę įmušė neseniai „Juve“ papildęs Europos čempionas Manuelis Locatelli.

Pirmų ketverių rungtynių nelaimėjęs „Juventus“ dabar jau turi 11 taškų ir užima aštuntą vietą turnyre.

Be to, savaitės viduryje Turino klubas laimėjo ir UEFA Čempionų lygos akistatą prieš Londono „Chelsea“, o iš viso jų pergalių serija siekia jau penkias.

Kitose rungtynėse pergalę pasiekė dabartinis lygos čempionas Milano „Inter“ klubas. Jis svečiuose 2:1 įveikė „Sassuolo“.

Šeimininkai ilgai pirmavo po 22-ą minutę Domenico Berardi realizuoto baudinio, bet „Inter“ atsitiesė antrajame kėlinyje.

Edinas Džeko 58-ą minutę rezultatą išlygino, o dar po 20 minučių baudinį realizavęs Lautaro Martinezas išplėšė savo komandai pergalę.

Su 17 taškų „Inter“ priartėjo prie pirmaujančio ir 18 taškų turinčio „Napoli“, bet Neapolio ekipa dar žais rungtynes sekmadienį.