„Juventus“ aštuntą kartą iš eilės tapo Italijos čempionu, C.Ronaldo įeis į istoriją

Šeštadienio vakarą Turino „Juventus“ aštuntą kartą iš eilės ir 35-ąjį klubo istorijoje tapo Italijos čempionu. 33-ojo „Serie A“ turo rungtynėse Massimo Allegri auklėtiniai namuose 2:1 pranoko Florencijos „Fiorentina“ ekipą.
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo / „Scanpix“ nuotr.

6-ąją minutę svečius į priekį kiek netikėtai išvedė serbas Nikola Milenkovičius, bet tai čempionų iš vėžių neišmušė.

37-ąją minutę Alexas Sandro rezultatą išlygino, o 53-ąją Germanas Pezzella įsimušė į savo vartus.

Likus penkiems turams iki sezono pabaigos „Juventus“ turi 87 taškus ir 20 pirmauja prieš antroje pozicijoje esantį ir rungtynes atsargoje turintį „Napoli“.

Visgi po „Senosios Sinjoros“ pergalės šeštadienį artimiausi persekiotojai šios komandos negali pavyti net teoriškai.

Po šio mačo futbolo istorijos dalimi tapo „Juventus“ naujokas Cristiano Ronaldo. Jis tapo pirmuoju žmogumi planetoje, kuriam yra pavykę laimėti Anglijos, Ispanijos ir Italijos čempionatus.