-65% metinei prenumeratai! Išskirtinis pasiūlymas.

UEFA Europos lyga: Azarbaidžano futbolininkai nepaliko vilčių Gargždų „Bangai“

Pasibaigusiose UEFA Europos lygos pirmojo kvalifikacinio etapo rungtynėse Gargždų „Banga“ namie rezultatu 0:4 (0:2) nusileido „Qarabag“ ekipai iš Azerbaidžano.
Gargždų „Banga“
Gargždų „Banga“ / Alfredo Pliadžio nuotr.
Temos: 2 UEFA Futbolas

16 minutę svečius į priekį išvedė komandos kapitonas Rashadas A. Sadygovas, o jau netrukus – 33 minutę – rezultatą padvigubino Vuqaras Nadirovas. Puolėjas 70 minutę įmušė ir trečiąjį komandos įvartį, o 88 minutę paskutinį vinį į „Bangos“ karstą įkalė Bakhtiyaras Soltanovas.

Įdomu, jog smūgių į vartus statistika nerodė milžiniško svečių pranašumo (9 prieš 7), o lietuviai netgi kėlė daugiau kampinių (5 prieš 3). Visgi meistriškumo skirtumas buvo daugiau nei akivaizdus, rašo efutbolas.lt.

Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją