-50% metinei prenumeratai. Velykų dovana!
2018 06 24 /22:53

Uraganinės atakos atnešė Kolumbijai pergalę išgyvenimo mače – lenkai keliaus namo

Lenkija neatlaikė uraganinių Kolumbijos rinktinės atakų ir savo pasirodymą pasaulio čempionate baigs po grupių etapo. Žūtbūtinį H grupės mačą Kolumbija laimėjo rezultatu 3:0.
Lenkija – Kolumbija
Lenkija – Kolumbija / „Scanpix“ nuotr.

Lenkai labai aktyviai pradėjo rungtynes, tačiau entuziazmas greitai išblėso. Kolumbija perėmė iniciatyvą ir ją išlaikė kone visą rungtynių laiką.

Raudonai balti tik mačo pabaigoje sugebėjo sukurti kelias pavojingesnes progas, tačiau neprilygo užsivedusiems kolumbiečiams.

Kolumbija į priekį išsiveržė 40-ą minutę, kai smūgiu galva pasižymėjo Yerry Mina. Lenkus pribaigė dvi žaibiškos kontratakos antrajame kėlinyje, kurių smaigalyje atsidūrė Radamelis Falcao (70 min.) ir Juanas Cuadrado (75 min.).

Mačo žaidėju pripažintas du rezultatyvius perdavimus atlikęs Jamesas Rodriguezas.

Įdomu tai, kad iš 13-ikos smūgių kolumbiečiai į vartų plotą pataikė vos triskart – to pakako trims įvarčiams pelnyti.

Likęs grupės mačas su Japonija lenkams tebus formalumas, o Kolumbija turi visus šansus žengti toliau. Kolumbiečių kraityje 3 taškai, Senegalas ir Japonija turi po 4.

Lenkija jau 10 mačų iš eilės pasaulio čempionatuose nesugeba išsaugoti savo vartų „sausų“ – paskutinį kartą planetos pirmenybėse įvarčio lenkai nepraleido 1986 metais, kai 1:0 įveikė Portugaliją.

Rungtynių eiga. Lenkija – Kolumbija

81 min. Grzegorzas Krychowiakas neišnaudojo idealios progos pasižymėti: grėsmingą jo smūgį kolumbiečiai spėjo blokuoti.

75 min. Įvartis! Kolumbija įsibėgėjo. Dar vienas fantastiškas perėjimas iš gynybos į puolimą, Juano Guilermo Cuadrado spurtas ir 3:0!

70 min. Įvartis! Radamelis Falcao pelnė pirmą karjeros įvartį pasaulio čempionatuose ir pasiuntė Lenkiją ties praraja.

58 min. Lenkija pagaliau išlaukė savo šanso! R.Lewandowskis priėmė aukštą perdavimą ir išbėgo vienas prieš D.Ospiną, tačiau Kolumbijos vartininkas laimėjo mikrodvikovą. Tai buvo geriausias lenkų šansas įmušti.

55 min. Lenkai atakose ir toliau beveik nerodė gyvybės ženklų. Kolumbija toliau rezgė atakas, o ne vieno smūgio į vartų plotą per pirmą kėlinį neatlikę lenkai toliau aklinai gynėsi.

40 min. Įvartis! Vis didėjęs kolumbiečių spaudimas davė vaisių. Po Jameso Rodriguezo perdavimo smūgiu galva įvartį pasiekė Yerry Mina.

32 min. Abelis Aguilaras patyrė traumą ir aikštę paliko ant neštuvų.

25 min. J.Rodriguezas efektingu perdavimu išvedė R.Falcao į priekį, tačiau pastarasis netiksliai bandė perduoti kamuolį kulnu ir ataka neišdegė.

20 min. Aistros kiek nurimo. Kolumbija perėmė iniciatyvą, tačiau daugumą gaisrų lenkai sėkmingai gesino dar baudos aikštelės prieigose.

8 min. R.Lewandowskis po susidūrimo su varžovu užmynė šiam ant rankos pirštų, bet nuobaudos išvengė. Labai daug aistrų jau pirmosiomis minutėmis – daug pražangų, kontakto. Teisėjas buvo priverstas dažnai stabdyti žaidimą.

5 min. Lenkai ypač aktyviai pradėjo rungtynes, tačiau, be kelių kampinių, nieko pavojingo išpešti nepavyko.

Komandų sudėtys:

Lenkija: Wojciechas Szczesny (Turino „Juventus“, Italija); Lukaszas Piszczekas (Dortmundo „Borussia“, Vokietija), Michalas Pazdanas (Varšuvos „Legia“), Janas Bednarekas („Southampton“, Anglija), Robertas Lewandowskis (Miuncheno „Bayern“, Vokietija), Grzegorzas Krychowiakas („West Brom“, Anglija), Maciejus Rybusas (Maskvos „Lokomotiv“, Rusija), Piotras Zielinskis („Napoli“, Italija), Bartoszas Bereszynskis („Sampdoria“, Italija), Jacekas Goralskis („Razgrad“, Bulgarija), Dawidas Kownackis („Sampdoria“)

Kolumbija: Davidas Ospina (Londono „Arsenal“, Anglija), Santiago Ariasas (Eindhoveno PSV, Nyderlandai), Davinsonas Sanchezas (Londono „Tottenham“, Anglija), Yerry Mina („Barcelona“, Ispanija) Johanas Mojica („Girona“, Ispanija), Abelis Aguilaras („Cali“), Wilmaras Barriosas („Boca Juniors“, Argentina), Jamesas Rodriguezas (Miuncheno „Bayern“, Vokietija), Juanas Fernando Quintero („River Plate“, Argentina), Juanas Guilermo Cuadrado (Turino „Juventus“, Italija), Radamelis Falcao („Monaco“, Prancūzija).

Įsirenkite šildymą oras–vanduo ir gaukite kompensaciją net iki 70 proc.
Kas svarbu įrengiant biurą: keturios interjero dizaino tendencijos
Pavasario savaitgaliams ar atostogoms – laikas pajūryje: ne tik pailsėsite, bet ir sustiprinsite sveikatą
Norintiems investuoti į NT projektų plėtrą – kaip išsirinkti projektą pagal paskirtį?