V.Dambrauskas toliau neklumpa Kroatijoje: „Hajduk“ – taurės pusfinalyje

Prie Splito „Hajduk“ vairo stojęs Valdas Dambrauskas toliau žengia pergalingai – net 6:3 taurės ketvirtfinalyje sumuštas Zagrebo „Lokomotiva“ klubas.

Splito komandą į priekį išvedė 7-ąją minutę pasižymėjęs Filipas Krovinovičius, bet per pridėtą pirmojo kėlinio laiką rezultatą nuo 11 metrų žymos lygino Josipas Pivaričius.

O štai po pertraukos prasidėjo „Hajduk“ vakarėlis.

Jani Atanasovas (51 ir 66 min.) mušė du įvarčius, po vieną pridėjo Marinas Ljubičičius (53 min.), Marko Livaja (57 min.) ir Emiras Sahit (90 min.).

Rezultatas švelnesnis tapo po Marko Dabro įvarčio 59-ąją minutę ir Josipo Elezo nelaimės – jis prieš pat mačo pabaigą įsimušė į savo vartus.

Pergalę šventė ir buvęs V.Dambrausko klubas „HNK Gorica“, kuris po 11 metrų baudinių serijos triumfavo prieš Pulos „Istra 1961“.

V.Dambrauskas atvykęs į Kroatiją laimėjo visas trejas rungtynes Kroatijos čempionate, o dabar pridėjo ir pergalę taurėje, tad startas kol kas – be kluptelėjimų.