Lietuvos futbolo rinktinės žaidėjai Vykintas Slivka ir Deivydas Matulevičius debiutavo Edinburgo „Hibernian“ (Škotija) klube.
Vykintas Slivka
Vykintas Slivka / Den Bosch nuotr.
Temos: 1 Vykintas Slivka

Škotijos lygos taurės rungtynėse išvykoje „Hibernian“ rezultatu 3:0 įveikė „Alloa Athletic“ ekipą.

Abu lietuviai aikštėje pasirodė antrajame kėlinyje. V.Slivka 65-ą minutę pakeitė Dylaną McGeouchą, o D.Matulevičius 76-ą – du įvarčius pelniusį Simoną Murray.

V.Slivka 77 minutę užsidirbo geltoną kortelę.

18-metis Fraseris Murray 15-ą minutę „Hibernian“ išvedė į priekė, o S.Murray 63-ią ir 80-ą minutėmis persvarą padidino.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas