„Vėtros“ persvara prieš „Ekraną“ sumažėjo iki taško, „LKKA ir Teledema“ laimėjo autsaiderių kovą

A lygos lyderius po 24-ojo turo dvikovų skiria vos taškas. Pirmaujanti Vilniaus „Vėtra“ prarado taškus Tauragėje dvikovoje su „Tauru“ (0:0) ir tuo pasinaudojo Panevėžio „Ekranas“, kuris namuose nesunkiai įveikė Gargždų „Bangą“ (5:1).
„Ekranas“ namuose nesunkiai sutriuškino „Bangą“
„Ekranas“ namuose nesunkiai sutriuškino „Bangą“. / Karolinos Tomkevičiūtės/15min.lt nuotr.

Svarbioje autsaiderių dvikovoje Kauno „LKKA ir Teledema“ pranoko Pakruojo „Kruoją“ (2:1), o Marijampolės „Sūduvos“ lygiųjų serija prasitęsė Šiauliuose (1:1).

„Vėtra“ šį sezoną jau kartą svečiuose nesugebėjo įveikti „Tauro“. Lygus rezultatas užfiksuotas ir šį sykį, tačiau dabar abi komandos įvarčių nepelnė.

Sostinės ekipai išplėšti pergalės nepadėjo ir puolėjas Mindaugas Grigalevičius, kuris sostinės ekipoje žaidė po dviejų mėnesių pertraukos.

Karolinos Tomkevičiūtės/15min.lt nuotr./„Ekranas“ namuose nesunkiai sutriuškino „Bangą“
„Ekranas“ namuose sutriuškino „Bangą“.

Atsilikimą nuo „Vėtros“ iki taško sumažino „Ekranas“. Nugalėtojų titulą ginantys panevėžiečiai savo aikštėje nepaliko vilčių Gargždų „Bangai“.

Jau per pirmąsias dešimt minučių Panevėžio klubas įmušė du įvarčius. Nors svečiai rezultatą sušvelnino, vėliau „Ekranas“ įmušė dar tris kartus be atsako. Du kartus nugalėtojų gretose pasižymėjo kanadietis Stephenas Ademolu.

Svarbus mūšis vyko Kaune, kur priešpaskutinė žengianti „LKKA ir Teledema“ susikovė su paskutinę poziciją užimančia Pakruojo „Kruoja“. Aikštės šeimininkai šventė pergalę po dviejų saugų Pauliaus Smarygino ir Mariaus Bezykornovo smūgių iš toli. „Kruojai“ mažai paguodos teikiantį įvartį pelnė Igoris Morinas.

Po šios nesėkmės Pakruojo ekipa jau keturiais taškais atsilieka nuo varžovų ir gerokai susikomplikavo padėtį kovoje dėl išlikimo. Per likusius keturis turus „Kruojai“ greičiausiai prireiks bent dviejų pergalių – tiek pat, kiek komanda iki šiol iškovojo per visą sezoną.

Trečioje turnyro lentelės vietoje įsitvirtino Marijampolės „Sūduva“, kuri savo lygiųjų seriją pratęsė sužaisdama 1:1 su „Šiauliais“ išvykoje. Svečiai pirmavo po Ričardo Beniušio įvarčio, tačiau Deivydas Lunskis rezultatą išlygino. Antrajame kėlinyje ekipos nepasižymėjo.

Trečiadienį atidėtose rungtynėse Panevėžyje susikaus lyderiai „Ekranas“ ir „Vėtra“, o 25-asis čempionato turas bus žaidžiamas kitą savaitgalį.