Vilniaus derbyje „Žalgirį“ nuo fiasko išgelbėjo nuostabus R.Baravyko smūgis

Penktadienį rungtynėmis Vilniuje prasidėjo A lygos trečiasis turas. Šalies vicečempionas „Žalgiris“ akistatą namuose su į sostinę tik šiemet persikėlusiais „Riteriais“ baigė taikiai 1:1.
Rungtynių akimirka / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

83-ąją minutę už smūgį Donatui Kazlauskui iš aikštės buvo išvarytas Mevlanas Adili.

Įgiję kiekybinę persvarą, „Riteriai“ netruko tuo pasinaudoti. Prasidėjus paskutinei minutei, įvartį į „Žalgirio“ vartus pasiuntė tik šiomis dienomis „Riterius“ papildęs Artiomas Gurenka.

Tačiau tai nebuvo viskas. Trečią pridėto laiko minutę puikų įvartį pelnė Rolandas Baravykas ir išplėšė šeimininkams lygiąsias.

Tai buvo pirmas jo karjeros įvartis A lygoje.

Mareko Zubo treniruojami žalgiriečiai prarado pirmuosius taškus šį sezoną.

Prieš tai „Žalgiris“ laimėjo abu mačus. „Riteriai“ per tris mačus iškovojo antrą tašką ir užima šeštąją vietą.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius