Vokietijoje – „Gladbach“ ir „Hamburger“ klubų pergalės

Vokietijos Bundeslygos pirmenybėse sekmadienį sužaistos paskutinės dvejos 31-ojo turo rungtynės.
Rafaelis van der Vaartas
Rafaelis van der Vaartas / „Scanpix“/AP nuotr.

Sostinėje susigrūmė vietos Berlyno „Hertha“ ir Monchengladbacho „Borussia“ klubai. Lucieno Favre auklėtiniai po atkaklios kovos šeimininkus palaužė rezultatu 1-2.

11-ąją mintutę „Gladbach“ į priekį išvedė Maxas Kruse'as, tačiau vos po dviejų minučių rezultatą išlygino Valentinas Stockeris.

Svečiai antrajame kėlinyje dominavo ir 85-ąją minutę pasiekė tikslą, kai po Edeno Hazardo brolio Thorgano perdavimo pasižymėjo Ibrahimas Traore.

Po pergalės „Gladbach“ toliau rikiuojasi ketvirtoje vietoje ir tęsia kovą dėl prizinės vietos.

Kitose rungtynėse taip pat susitikimo pabaigoje pergalę rezultatu 1-2 prieš „Mainz“ klubą iškovojo „Hamburger“ futbolininkai.

Rezultatai:

„Hertha“ 1 – 2 „Gladbach“
11' [0 – 1] M.Kruse
13' [1 – 1] V.Stocker
85' [1 – 2] I.Traore

„Mainz“ 1 – 2 „Hamburger“
37' [0 – 1] J.Baumgartlinger (į savus vartus)
76' [1 – 1] Y.Malli
87' [1 – 2] G.Kacar
89' D.Brosinski („Mainz“) pašalintas iš aikštės