Vokietijos čempionate „Bayern“ sutriuškino „Augsburg“, „Borussia“ ir vėl pralaimėjo

Šeštadienį Vokietijos Bundesligos futbolo pirmenybėse buvo žaidžiamos šešerios 15-ojo turo rungtynės.
Arjenas Robbenas
Arjenas Robbenas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Augsburg“ savo žiūrovų akivaizdoje susigrūmė su Miuncheno „Bayern“ futbolininkais. Pirmajame kėlinyje šeimininkai atsilaikė, tačiau antrajame buvo negailestingai sutriuškinti rezultatu 4:0.

Nugalėtojų gretose įvarčius antrajame kėlinyje pelnė Mehdi Benatia, Robertas Lewandowskis ir du kartus pasižymėjo Arjenas Robbenas.

Augsburg 0 – 4 Bayern Munich – Bundesliga (13... by latesthighlights4u

Tuo tarpu Dortmundo „Borussia“ ir vėl ragavo nesėkmės skonį. Berlyno „Hertha“ savo aikštėje minimaliu skirtumu 1:0 palaužė Jurgeno Kloppo auklėtinius, kurie patyrė jau net devintąją pralaimėjimą ir užima tik 16-ąją vietą.

Kitose rungtynėse „Koln“ nugalėjo „Schalke“, o „Hannover“ – Brėmeno „Werder“ ir „Freiburg“ – „Hamburger“ susitikimai baigėsi taikiai.

Julian Schieber Goal – Hertha Berlin 1 – 0... by latestgoalsforyou